Môj príbeh

Volám sa Zuzana Slobodová a milujem tvorenie, prírodu, liečivé kamene, vôňu dreva a kníh.
Moja tvorba teší nielen mňa ale aj ľudí, ktorých som obdarovala alebo si môj obraz objednali.
Pozitívna spätná väzba je príjemná ale vidieť, ako človek pracuje s obrazom a ako ho to teší je pre mňa to naj. Najväčšia radosť a spokojnosť je pre mňa, keď vidím, že sú ľudia spokojní a obraz im robí radosť.

Kresliť ma bavilo už v detstve, ale nie vždy som si myslela, že na to mám a že viem kresliť a tvoriť tak aby to niekoho oslovilo. Vôbec by mi nenapadlo, že by som mohla tvoriť pre ľudí a svojou tvorbou im tak pomáhať.
Dnes však viem, že je to možné a moja tvorba nielen teší ale aj pomáha druhým.

Jeden čas som maľovanie úplne vypustila ale znovu som sa k nemu vrátila, keď som sa vrátila na Slovensko. Potrebovala som zmenu v živote a chcela som mať pocit, že niečo dokážem.
Tvorenie bolo pre mňa ako čas, ktorý trávim len sama so sebou. Vyjadrovala som ním moje pocity a túžby. Maľovala som obrazy, ktoré vyjadrovali situácie, ktoré by som chcela zažiť a dávali mi pocit, že všetko je možné.

Moje tvorenie sa časom vyvíjalo a bolo ovplyvnené zážitkami a skúsenosťami. Najviac sa moja tvorba zmenila po ženských kruhoch a seminároch na rozvíjanie a hľadanie samej seba.
Inšpiroval ma aj jeden pán, ktorý tvoril z dreva obrazy – drevo dotvoril kovom/zlatom podľa toho, akú malo štruktúru a podľa vnuknutia – aký obraz sa mu ukázal, keď sa na neho zadíval.
Vnuklo mi to myšlienku, že by sa dalo tak spojiť drevo s liečivými kameňmi. Bol by to obraz a zároveň by aj liečil.

Mojím cieľom je robiť radosť, inšpirovať a pomocou tvorby vyjadrovať a ukazovať ľuďom cestu.